Робота за кордоном

Агенція праці «DreamWork» працює за напрямками:
  • *Робота за кордоном: 
  • *Володіємо ліцензією Міністерства праці та соціальної політики;
  • *Забезпечуємо супровід та підтримку під час отримання візи;
  • *Укладаємо офіційний трудовий договір;
  • *Пропонуємо великий вибір вакансій для представників багатьох професій та різноробочим;

Робота за кордономі - це невичерпний потік можливостей: отримати гідну оплату за свою працю, побачити нову державу, а також, можливо, зв’язати своє нове щасливе життя. Всім претендентам роботи за кордоном відкривається величезний ринок вакансій, які можуть бути актуальний для представників багатьох професій, а також і тим - у кого вона відсутня. Вільних вакансій в країні дуже багато, чоловіки і жінки зможуть без особливих зусиль знайти пропозицію за своїми уподобаннями. Майбутні робітники з високою кваліфікацією можуть претендувати на хорошу оплату їх праці, деякі роботодавці навіть готові взяти людину без необхідного досвіду і оплатити навчання. Існує багато пропозицій для тієї категорії іноземців, яка не мають будь-якої спеціальності. 

Робота за кордоном може приносити від $ 1000 до 3500 в місяць, в залежності від місця і кількості робочих годин.

Для чоловіків є працевлаштуванняі на різних вакансіях, які потребують певної кваліфікації. Так, потрібні водії вантажівок і тракторів, сантехніки, офіціанти і кухарі, електрики, будівельники, фахівці з виробництва пластикових вікон і т.п. Крім того, є некваліфікована робота: пакувальники, вантажники і т.п.

Працевлаштування для жінок - це вакансії покоївок, швачок, доглядальниць, пакувальниць, касирів в супермаркетах і т.п.

Багато роботодавців надають житло і харчування іноземним працівникам. Але іноді доводиться оплачувати їх самостійно.

Із агенцією праці «DreamWork» ви обов’язково знайдете за кордоном роботу, про яку завжди мріяли! Ми це обіцяємо і наші зобов’язання підтверджуються чималим практичним досвідом, обізнаністю із важливими нюансами сфери працевлаштування за кордоном, відповідальним та ретельним підходом.